Natalia Gavrilița s-a cam încurcat în declarații după ședința online a guvernului. Deși este miercuri, 16 februarie, prim-ministrul le-a dorit colegilor săi un sfârșit de săptămână cât mai productiv.
”Dacă nu aveți întrebări sau alte comentarii, atunci vă doresc un sfârșit de săptămână cât mai productiv”, a spus Gavrilița.
Celebrul comic din Republica Moldova, Pavel Bechet a avut și un banc similar cu această situație:
Amintim că în cadrul ședinței de astăzi a Guvernului, au fost luat mai multe decizii importante.








