În biletul de adio lăsat de tânărul care s-a aruncat luni dimineaţă de pe hotelul Intercontinental din București, România, acesta spune că este sărac, îşi urăşte familia şi se simte marginalizat din cauza problemelor pe care le are.
„M-am născut într-o familie săracă, nu mai vreau să trăiesc, urăsc viaţa, sunt prea sărac.
Nu aţi avut grijă de mine, un copil nu se creşte cu câţiva lei pe lună. Urăsc familia în care m-am născut.
Mă simt marginalizat şi neînţeles din cauza problemelor pe care le am şi nu mă înţelege nimeni.
Mama a venit în ţară şi mi-a dat puţini bani”, este o parte din biletul de adio lăsat de tânărul, care s-a aruncat luni dimineaţă de pe cel mai înalt hotel din București, arată Antena3.
Menționăm că, tânărul s-a aruncat de pe cel mai înalt hotel din București, de la etajul 20, luni dimineaţa. În urma traumelor primite, băiatul a murit pe loc.








