FOTO// Două tinere au sărit în gol de la etajul 13 al unui bloc din Bălţi. Ce scria în bilețelele de adio

Un polițist a decedat în timpul unui meci de fotbal, la Taraclia ACTUAL

Cele două tinere de 16 și 20 de ani, care marți, 20 iulie, s-ar fi aruncat în gol de la etajul 13 al unui bloc din municipiul Bălți, au lăsat mesaje de adio în care își cer iertare de la cei apropiați. Poliția încă nu a stabilit motivul exact pentru care fetele ar fi recurs la acest gest extrem. Imaginile cu bilețelele de adio au fost publicate de către deschide.md.

În unul dintre bilețele de adio, o tânără și-a cerut iertare de la mama sa. De asemenea, și-a indicat adresa domiciliului.

FOTO// Două tinere au sărit în gol de la etajul 13 al unui bloc din Bălţi. Ce scria în bilețelele de adio

În cel de-al doilea mesaj de adio, cea de a doua fată își cere iertare de la cineva pe care nu l-a putut scoate din închisoare și roagă ca nimeni să nu fie învinuit de moartea sa.

FOTO// Două tinere au sărit în gol de la etajul 13 al unui bloc din Bălţi. Ce scria în bilețelele de adio
sinteza.org

Lasă un răspuns